Choď na obsah Choď na menu
 


Vážení priatelia. Na tomto mieste privítame vaše postrehy,  nápady, návrhy ohľadom tejto stránky, alebo aj našich malých futbalistov.

Hanlivé a vulgárne príspevky budeme mazať!!!

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Hladame futbalistky

(Roman Jasovsky, 1. 2. 2012 20:50)

Hladame sikovne dievcata - futbalistky, ktore zacinaju hravat, alebo uz hravaju napriklad v chlapcenskych druzstvach a su narodene v rokoch 1997 az 2000 do druzstva starsich ziacok SK Slovan Bratislava. Pomozte nam zabojovat o titul Majstra Slovenska v Lige ziacok. Blizsie info poda trener druzstva Roman Jasovsky - tel 0905 254 111, email jasovsky@skslovan.com

choroba

(Maxo, 25. 1. 2012 10:44)

Pan trener dnes nepridem na trening lebo som chory a nepridem ani na turnaj ani v pondelok na trening a asi ani tu dalsiu stredu.

choroba

(Maxo, 25. 1. 2012 10:43)

Pan trener dnes nepridem na trening lebo som chory a nepridem ani na turnaj ani v pondelok na trening a asi ani tu dalsiu stredu.

Trening

(Andrej, 18. 1. 2012 17:31)

Pán trener dnes neprídem na treninglebo som narazil do stola doma a mám narazení palec na nohe

Treningy

(Maxo, 19. 12. 2011 20:21)

Pan trener ani v stredu nepridem na trening lebo mi doktorka zakazala cvicit. Zelam vam vsetkym stastne a vesele vianoce :)

Treningy

(Maxo, 12. 12. 2011 10:35)

Pan trener dnes,v stredu a v pondelok nepridem na trening lebo som chory

pre divacku

(niekdo, 27. 10. 2011 14:04)

ak tich chalanov nenechate sa s vami oobne stretnem

ZDROJ informácií

(Seredský šport, 12. 10. 2011 12:38)

Prosím, keď preberáte fotografie a videá z iných stránok, v tomto prípade zo stránky www.seredkysport.info, voči čomu nič namám, chcel by som vás požiadať, aby ste pri videu a fotografiách alebo na ich konci uviedli:
ZDROJ: www.seredskysport.info

Ďakujem, prajem príjemný deň a veľa športových úspechov
Michal Kubala, Seredský šport

Trening

(Andrej, 6. 10. 2011 15:07)

Dnes nedojdem na Trening lebo ma zase bolí tá päta ale na zápas už asi dojdem.

Milá diváčka- divák

(Adamova mama, 24. 9. 2011 20:16)

Ja sa nechcem do tejto debaty moc zapájať,ale myslím ,že je to úplne trápne.Možte byť radi ,že v dnešnej dobe sa niekto zaujíma o naše deti a neflákajú sa po meste,že majú ako taký ciel a žijú pre futbal a nie drogy.

diváčke

(Maxov otec, 24. 9. 2011 10:42)

Láskavo ma bozajte v riť!

diváčka = divák

(Peter, 24. 9. 2011 9:37)

diváčka alias divák, nechápem prečo tu stále, dovolím si povedať trepete hlúposti o veku chalanov. Videl som zápisy a chlapci ktorí hrávajú za mladších žiakov sú ročníky 1999 a 2000. Takže ani jeden tam nie je o 2 roky mladší ako tu prezentujete. A ak naši hrali proti chalanom z Trnavy, tak myslím že až tak rovnocenní neboli, okrem veku. Spartakovci hrávajú 1.ligu, až to niekomu niečo hovorí a logicky museli byť lepší! Neviem stále pochopiť o čo tu vlastne ide? Raz sa pisateľ vydáva za diváčku, inokedy za chlapa a stále tu podríva. Som admin, takže viem z akej IP adresy sú posielané príspevky a preto nechápem toto počínanie.

pre maxov otec

(diváčka, 23. 9. 2011 23:04)

ja sa nemám za čo ospravedlnovať, n ikoho som neurazila, len vravím, že proti seberovným sa hrá inak ,ako proti mladším, a úkazal to aj ,ako pozerám zápas z trnavou. a láskavo ma neurážajte, ja viem, že dať debakel chlapcom,ktarý boli o dva roky mladší je lahké,

pre diváčku

(Peter, 20. 9. 2011 16:39)

prepáčte, ak poznáte týchto chlapcov, tak toto by ste nenapísala. Dlhú dobu chodím s chlapcami, poznám všetkých, poznám rodičov, ktorí chodia s nimi a to čo ste napísala je blbosť na entú. Ak ich akože poznáte, čo tvrdíte, tak potom sa asi skrývate za diváčku, čo je veľmi úbohé. Ak ste ozaj žena, tak sa nerozumiete futbalu . Tréner je nato, aby usmerňoval hráčov!! A v prípade, ak máte v mužstve chlapca a z toho usmerňovania ho bolí hlava, tak ho dajte na šach a budete spokojná, ale neviem či on. A to ešte akú sprostosť ste napísala alebo napísal? že prišla Galanta a naša hra nebola ružová? Asi ste mali slepecké okuliare, keď ste nevideli ako naši hrali, len s tou smolou, že nepremenili šance. Kto sa rozumie futbalu a kto chodí s chalanmi po zápasoch aj prípravných, turnajoch vedel pred zápasom, že to bude tesný zápas o jednom alebo dvoch góloch. Takže sa zobuďte.

Milá pani diváčka

(Maxov otec, 20. 9. 2011 6:23)

nemám ďalej chuť polemizovať s vami o veciach, ktorým vôbec nerozumiete, len dúfam, že sa osobne pôjdete ospravedlniť chalanom za urážky o veku ich súperov.

pre otca

(pre otca, 19. 9. 2011 21:45)

bola som na futbale a vôbec tých chlapcov tréner nenechal hrať, stále im vravel čo majú robiť, tak potom ako vedia hrať futbal, ked im stále vraví čo majú robiť a nenechá ich hrať samich,a tie výsledky mali dobré, len ked hrali proti chlapcom,ktorý mali o rok alebo dva menej, teraz prišla galanta a hned to bolo vidieť, že to nie je až také ružové, ako sa zdá, že???

Pre diváčku.

(Maxov otec, 18. 9. 2011 16:23)

Som otec jedného z chlapcov, ktorí hrajú za mladších žiakov a môžem povedať, že pán tréner na chlapcov nikdy nehučal a ani na spomínanom zápase nie, aj keď nešťastne prehrali prvý raz v sezóne. Chalani futbal hrať vedia za čo hovoria body, postavenie v tabuľke a skóre. Svojho trénera majú radi a perfektne s nim vychádzajú. Vám by som doporučil isť sa pozrieť na balet, alebo šach. Tam musí byť ticho, tam sa "nehučí"!

to snád nie

(diváčka, 17. 9. 2011 19:12)

Dobrý deň!
bola som dnes pozrieť na štadione v seredi, hrali tam mladší žiaci zápas, musím povedať na adresu seredského trénera že to ako po chlapcoch hučal, to nemá nič z trénerstvom, prečo pán tréner po tých chlapcovh stále kričíte, nechajte ich hrať samich, ved ich z vás musí bolieť hlava, a určite bolele hlava aj každého kto bol na štadione, to bolo niečo strašné, ved tý chlapci vedia hrať futbal a ak nie, tak je to vaša vizitka a nechápem preoč po nich kročíte. ďakujem

Tréningy

(Palo, 8. 9. 2011 13:29)

Pán tréner, tento týždeň chodím na tie " laseri " A nestiham treningy. Nemohol som ani na včerajší zápas.

Dovolenka

(Palo, 23. 6. 2011 18:27)

Caute chalani, akurat som na dovolenke. Gratulujem k dobremu umiesteniu na turnaji ja utorok dojdem a stvrtok idem na trening. Pozdravujem! ;)