Choď na obsah Choď na menu
 


Vážení priatelia. Na tomto mieste privítame vaše postrehy,  nápady, návrhy ohľadom tejto stránky, alebo aj našich malých futbalistov.

Hanlivé a vulgárne príspevky budeme mazať!!!

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

DRESY

(MÍRA, 7. 6. 2011 11:04)

Dobrý den,
posílám vám odkaz na velmi kvalitní a levné dresy
http://www.celeano.sk/sk/akcie/

...

(andrej, 23. 5. 2011 15:50)

Pan trener neska nedojdem na tg lebo ma bolí stehno.

reflexia

(vedúci mužstva, 8. 5. 2011 3:10)

z môjho príspevku vôbec nevyplýva, že som mal na mysli jedného z brankárov, ktorí to mali písať!!!!! Reagoval som iba na príspevky, ktoré z určitou pravdepodobnosťou písali osoby mužského pohlavia! a to je rozdiel. Na našich brankárov mám svoj názor, ktorý tu nepoviem, poviem iba to, že najväčší pokrok podľa mňa zaznamenal Adam Kobelár, ale to neznačí že je najlepší.

Pre ucho a ach

(Maxov otec, 7. 5. 2011 17:30)

Chalani,žiadne žabo-myšie vojny ani jednému z brankárov nepomožu, skorej poškodia. Ktorý z nich bude chytať záleží výlučne na trénerovi, preto dúfam že tieto anonymné urážky, ktoré škodia celému mužstvu sa viac na vašej stránke neobjavia!

odkaz pre p.Vedúceho

(gólmani-fanúšik , 7. 5. 2011 12:56)

To čo tu začal niekto preberať okolo pozície brankára u mladších žiakov začal zrejme riešiť niekto z bývalých hráčov tohto mužstva. Si myslím že podozrenie, že to spustil niekto s náhradných brankárov je veľmi nepravdepodobné.Vyjadrenie Vás p.Vedúci vyznieva ako upodozrievanie!!Čo si myslím že sa mýlite.

gólmani

(vedúci mužstva, 6. 5. 2011 12:38)

chalani čo to tu preberáte?! niekto je dobrý, niekto lepší a niekto ešte lepší. Nikdy nestojí zápas iba na brankárovi. Ak brankár dostane gól tak naši útočníci musia dať 2. Brankár je slabý aj vtedy, ak si z inkasovaných gólov nič nerobí, nepracuje na sebe a proste mu je to jedno. Teraz ste 3 brankári a je len na vašom prístupe ako budete hrávať. Musíte na sebe veľmi pracovať, lebo za 2 mesiace k Vám pribudne brankár od 2000 a to budete mať vážnu konkurenciu.

brankáry

(ucho, 4. 5. 2011 21:31)

no marek nagy je síce malí ale dostáva dost menej golov ako samo. ten dostával za prípravku vždy 80golov nekedy aj 100

!!!!!!!!

(ach, 2. 5. 2011 13:26)

niekt by mal povedať trénérovi,že marek nagy nevie chytať

ach

(!!!!!!!!!!!!!!, 30. 4. 2011 19:18)

mylsele som zápas v skalici

ach

(!!!!!!!!!!!!, 30. 4. 2011 19:17)

počul som,že brankár vám zachytal velmi zle,ani sa nečudujem, je slabý a malý

!!!

(david, 14. 10. 2010 15:32)

na treningu v skole

!!!

(david, 14. 10. 2010 15:31)

dneska nedojdem na trening lebo som si natiahol sval na nohe v skole ale na zapas uz dojdem

!!!!!

(Maxo, 7. 10. 2010 12:53)

Dnes nedojdem na zapas natiahol som si sval na olimpiade ale dojdem sa kuknut

radost

(rodic, 16. 7. 2010 13:27)

Konecne sa vedenie SKF zobidilo a dopraje nasim detom aby sa z futbalu tesili a mali radost z hry toto vsetko dokazu pod vedenim trenera p.Bohunickeho za co mu patri velka vdaka.Prajem Vam vela energie a trpezlivosti s chlapcami velmi sa tesia na Vas.

Teším sa

(Palo , 15. 7. 2010 22:56)

Jo ... p. Tréner teším sa na Vás a teším sa aj že nás budete mať vy :)

Veľmi dobré rozhodnutie

(rodič, 15. 7. 2010 9:58)

tak, nakoniec vedenie ŠKF urobilo najlepšie rozhodnutie ohľadne mládeže, keď rozhodlo že trénerom mladších žiakov bude p. Bohunický. Uvedeným krokom nepríde k odchodu viacerých hráčov a pevne verím, že do mužstva sa vrátia aj mladí futbalisti, ktorí skončili hrávať v Seredi len vďaka predchádzajúcemu trénerovi p.Šmátralovi. Trénovať mládež môže hocikto, ale tréner by mal byť v prvom rade osoba, ktorá mladým futbalistom aj ukáže ako sa má pracovať s loptou, ako má nabehnúť do určitej situácie, ako urobiť jednotlivý cvik a pod. Osoba p.Bohunického tieto predpoklady spĺňa a preto všetci v ročníku 98 a 99 sa môžu tešiť na tréningy.

nové nezmysly

(Peter, 12. 7. 2010 21:25)

x rokov sa hrávalo na veľké brány a teraz sa bude hrať na skrátené ihrisko. Hrať s loptou č.4? pekná blbosť. nedávať body za výhry a remízu? nepomôže, aj tak si mužstvá urobia svoju.

Nové pravidlá pre futbal Mladších žiakov

(Peter, 12. 7. 2010 21:22)

) Mladší žiaci - hrá sa na skrátenom ihrisku, čiary pokutového územia sa vyznačia kuželmi, počet hráčov je 9 (1+8), minimálny počet hráčov je 6 (1+5), striedanie bez obmedzenia počtu striedajúcich, striedanie sa uskutočňuje výlučne v prerušenej hre so súhlasom rozhodcu, hrací čas je 2x 30 minút s minimálne 15 min. prestávkou, rozmer bránok je 5x2m (musia byť vybavené sieťami), zabezpečené proti prevráteniu (zapichovacie háčiky, resp. plastové vrecia s pieskom), zápasy MŽ sa hrajú výlučne s loptami č. 4, značka pokutového kopu sa vyznačí vo vzdialenosti 8m od bránkovej čiary, rohový kop sa vykonáva z rohov skráteného ihriska, pravidlo o postavení mimo hry neplatí, všetky ostatné pravidlá futbalu (vhadzovanie, malá domov, napomínanie, vylúčenie) platia, vzdialenosť pri zahrávaní voľných kopov je minimálne 5m od lopty, hráči môžu odohrať zápas výlučne v kopačkách s lisovanou podrážkou. Za víťazstvo v zápase resp. remízu sa družstvu neprideľujú žiadne body, v dlhodobej súťaži sa nevedie ani nezverejňuje tabuľka súťaže, na zápase je prítomný len rozhodca (nevyžaduje sa prítomnosť asistentov).

nesuhlas z výmenou trénerov

(rodič, 26. 6. 2010 18:56)

Dobrý deň, taktiež sa chcem poďakovať p.Bohunickému a p.Sokolovi za prácu s chlapcami - prípravka 1999. Deti sú nadšené, žijú s futbalom, milujú tréningy, turnaje a zápasy pod vedením p.Bohunického. Určite to nie je len moj názor, že by bolo obrovskou chybou vymeniť deťom trénera za p.Šmátralu. Mnohé deti by prešli do iných futbalových tímov, alebo radšej skončili s futbalom. Teraz majú trénera ako sa patrí,ktorý vie byť prísny, ale vie aj pohladiť a hlavne drží kolektív. Takže ešte raz NEMEŇTE TRÉNERA prípravke 1999. Ďakujem

Vizitka vedenia ŠKF

(rodič žiaka prípravky 2001, 21. 6. 2010 12:31)

súhlasím s rodičom. V prvom rade by malo záležať vedeniu ŠKF ako sa pracuje s mládežou. Ak by to chcelo vedenie riešiť tak by už dávno zakročilo. Nie je mysliteľné, že tréner Šmátrala vulgárne vykrikuje na zápasoch po hráčoch, mestu ako aj ŠKF sa robí nepekná vizitka. Teraz je v mužstve prípravky 2000 a 2001 po 6-8 chlapcov! čo je dôsledok aj prístupu p.Šmátralu k hráčom. Veľa detí skončilo s futbalom, lebo buď ich rodičia stiahli z futbalu alebo jednoducho pre slabé výsledky boli vyhodení. Vedenie by sa malo zamyslieť, či chce aj do budúcna vychovávať mládež, alebo je im to jedno ale hlavne že máme 3.ligu. Vážení rodičia prípravky 99, úprimne Vám závidím Vaše mužstvo, Váš samotný prístup ale hlavne trénerov, ktorí s chalanov a celej prípravky vytvorili fakt dobrý kolektív. A ešte jedno ma zaráža: klub ŠKF nevyberá od mládeže žiadne peniaze, ale napr. p.Šmátrala vyberá mesačne od každého prípravkára po 3 €, pýtam sa prečo sa vyberajú tieto peniaze, keď tréner je platený z ŠKF?