Sereď

Nitra "A"

1:21

(0:12)

1.kolo:  29.8.2008 odchod do Senice je ráno o 8:30 hod autobusom od štadióna ŠKF

FK Senica - ŠKF Sereď  8:0

Obrázok

Na zápas v Senici chlapci nastúpili v zložení Pekarík, Mizerík, Bohunický, Krivosudský P, Krivosudský A, Sokol, Žiak, Lipovský, Slovák. Technicky zdatný súper nás prevyšoval v kombinácii a prihrávkach. Žial z niekoľkých sľubných protiútokov sa nám nepodarilo vsietiť gól a tak si na prvý úspešný zásah v sezóne ešte budeme musieť počkať. Veríme že úspech sa dostaví už v najbližšom zápase, ktorý hráme na domácej pôde v pondelok.

2.kolo:  8.9.2008   15:00 štadión ŠKF Sereď

ŠKF Sereď - PFK Piešťany 3:3

Obrázok

Zloženie : Pekarík,  Prešnajder, Mizerík, Jendrišák, Slovák, Mynař, Krivosudský A, Krivosudský P, Kopál, Sokol, Žiak, Bohunický, Lipovský.                                   Aj keď sme do polčasu vyhrávali rozdielom dvoch gólov a boli sme na ihrisku lepším týmom, nakoniec sme v predposlednej minúte zachraňovali aspoň remízu.                                                  Góly: Sokol 2, Kopál 1,

3.kolo: 13.9.2008 10:00 Zlaté Moravce

ViOn Zlaté Moravce - ŠKF Sereď  3:1

Obrázok Zostava: Pekarík, Prešnajder, Mizerík, Jendrišák, Slovák, Kopál, Bohunický, Žiak, Lipovský, Sokol.

Gól: Žiak 1,

4.kolo: 22.9.2008 15:00 štadión ŠKF Sereď

ŠKF Sereď - MFK Topoľčany  1:5

Obrázok Zostava: Pekarík, Prešnajder, Mizerík, Bohunický, Jendrišák, Mynař, Slovák, Sokol, Žiak, Lipovský, Krivosudský A, Kopál.

Dnešný zápas chalani začali vo veľkom štýle, keď zaskočili súpera výbornou hrou a do polčasu to bola remíza (1:1), ale potom prišiel smolný druhý polčas keď sme dostali štyri góly a naopak po našich sľubných akciách sme nedokázali skórovať. Po najlepšom výkone v sezóne sme napokon dosť nezaslúžene prehrali 1:5.

Gól: Sokol 1,

5.kolo: 27.9.2008 14:30 Trnava

Spartak Trnava - ŠKF Sereď   7:0

Obrázok Zostava: Pekarík, Prešnajder, Mizerík, Jendrišák, Bohunický, Slovák, Mynař, Žiak, Sokol, Lipovský, Krivosudský A, Kopál.

Dnes keď sme po pondelnajšom zápase čakali ďalšie zlepšovanie hry našich chlapcov, prišiel asi najslabší výkon v sezóne, keď súper celkom ovládol hraciu plochu a naši chalani sa nedokázali presadiť. Veríme že v ďalšom zápase chalani podajú výkon z predchádzajúcich zápasov.

6.kolo: 6.10.2008 14:30 štadión ŠKF Sereď

ŠKF Sereď - Lokomotíva Trnava  0:4

Obrázok                                                                                                        Takže opäť ďaľšia prehra, chalani kým nebudete hrať to čo sa učíte na tréningoch lepšie to nebude a vaša hra bude ako na fotke, takže nestačí len brániť ale prihrávkami dostať loptu pred bránu a zakončiť! Potom sa po zápase budeme tváriť takto:

7.kolo: 11.10.2008  10:00 Hlohovec

Zentiva Hlohovec - ŠKF Sereď  2:5

Obrázok

Biela, červená, to sú farby naše, porazíme súpera a víťazstvo je naše!                Tak konečne sme si mohli zakričať po víťaznom zápase, len tak ďalej chalani.

Zostava: viď obrázok

Góly: Sokol 2, Žiak 1, Prešnajder 1, Jendrišák 1,

8.kolo: 20.10.2008 14:00 štadión ŠKF Sereď

ŠKF Sereď - ČFK Nitra Fatranská  2:6

Obrázok Tak v hre nášho mužstva je to ako na hojdačke raz hore raz dole, dobre zahratý zápas strieda slabý výkon a tak tomu bolo aj dnes, škoda výsledok mohol byť lepší.

Góly: Kopál, Sokol

9.kolo: 27.10.2008 14:30 FC Nitra

FC Nitra - ŠKF Sereď  3:1

Obrázok V studenom počasí chalani v poslednom súťažnom zápase jesennej časti zaskočili súpera dobrou hrou a po niekoľ kých minútach sme zaslúžene viedli 1:0, žial súper veľmi rýchlo vyrovnal a neskôr pridal ešte dva góly. Chlapci ku koncu ešte zabojovali ale aj po dobrých šancách ktoré mali sa už nepoarilo loptu dopraviť do siete súpera. Veríme že v jarná časť súťaže bude úspešnejšia hra sa zlepší čo sa ukáže aj vo výsledkoch.

Gól: Sokol,

10.kolo:  20.4.2009   15:00 štadión ŠKF Sereď

ŠKF Sereď – FK Senica 0:9Obrázok

Prvý majstrovský zápas jarnej časti sme odohrali s najkvalitnejším mužstvom súťaže. Už    prvý polčas, ktorý sme prehrali 5:0 ukázal, že naši chalani sú v tomto zápase o triedu horšie mužstvo. Nevedeli sme si obsádzať hráčov, s prechodom do útoku sme mali veľké problémy a nehovorím o kombinačnej hre.  Súper hral útočný, kombinovaný futbal pri ktorom naši chalani vypadali ako keby prvý krát boli na ihrisku. Celkovo sme prehrali 0:9.

Zostava: Pekarík, Prešnajder, Bohunický, Mizerík, Koštrna, Jendrišák, Žiak, Sokol, Lipovský, Kopál, Lovecký, Halaksa . Kapitánom mužstva bol Maxo Prešnajder.

11.kolo:  25.4.2009   10:00 štadión PFK Piešťany

PFK Piešťany  -  ŠKF Sereď  3:3

Proti sebe sa postavili mužstvá z posledných miest v tabuľke. Súper začal zápas nátlakovou hrou, kedy sme sa nevedeli dostať za polku dobrých 5 min. V 10.min. sme sa ujali vedenia gólom Rasťa Kopála. Na 0:2  zvýšil po peknej akcii Richard Sokol. Súperovi sa podarilo po našej chybe v obrane v posledných sekundách 1.polčasu znížiť na 1:2. V druhom polčase sa Obrázoksúper rapídne zlepšil v kombinačnej hre, čo vzápätí začalo robiť problémy našej obrane.  Napriek tomu po peknej akcii strelil ďalší náš gól Michal Žiak a tým zvýšil na 1:3.  Vo viacerých zákrokoch chalanov podržal brankár Samo Pekarík, ktorý dobre zachytal. Súper nakoniec 5 min. pred koncom stretnutia vyrovnal na konečných 3:3.  Keby naši útočníci Sokol-Žiak premenili 3 samostatné nájazdy na brankára, tak určite sa mohli tešiť z 2.víťazstva.

Zostava: Pekarík, Prešnajder, Bohunický, Mizerík, Koštrna, Jendrišák, Žiak, Sokol, Kopál, Halaksa, Zajko Kapitánom mužstva bol Marek Bohunický.

12.kolo:  04.05.2009   10:00 štadión ŠKF Sereď

ŠKF Sereď -  ViOn Zlaté Moravce   3:2

Obrázok Súpera sme zaskočili výbornou kombinačnou hrou. Prvý gól vsietil v 5 min. Marek Bohunický, ktorý z priameho kopu perfektne trafil bránu. Na 2:0 zvýšil Maxo Prešnajder, ktorý z obrany potiahol loptu až k bráne súpera, kde prihral Rišovi Sokolovi, ktorý mu loptu vrátil pred bránu a Maxo už nemal problém vsietiť gól.  Do šatne sme napokon išli za stavu 2:1, kedy naša obrana neustrážila aktívneho útočníka, ktorý po nájazde na brankára znížil stav. V druhom polčase súper vymenil brankára a očividne začal aktívnejšie hrať, čo sa napokon aj oplatilo. Útočník súpera hlavou vyrovnal na 2:2. Po danom stave sme mali ešte niekoľko nájazdov na brankára súpera, kedy po pekných narážačkách našich útočníkov lopta neskončila v sieti. Víťazný gól strelil Richard Sokol ktorému po vynikajúcom zabojovaní prihral Michal Žiak. Uvedený zápas naznačil, že chlapci sa konečne dostávajú do pohody a začínajú okrem bojovnosti aj hrať futbal.

Zostava: Pekarík, Prešnajder, Bohunický, Mizerík, Koštrna, Jendrišák, Žiak, Sokol, Kopál, Halaksa, Zajko, Mynař.  Kapitánom mužstva bol Richard Sokol.

13.kolo:  12.4.2009   16:00 štadión MFK Topoľčany

MFK Topoľčany -  ŠKF Sereď  3:1

Podľa hry sa proti sebe stretli rovnocenné mužstvá. Domáci začali hrať aktívnejšie, čo v prvoObrázokm polčase využili k streleniu gólu. Naši začali hrať futbal dosť uspane a útočníci mali problém s dobre hrajúcim stopérom súpera, ktorého nevedeli obehnúť. Tú svoju bojovnosť, ktorou disponovali v predošlých zápasoch nechali dnes doma a po ihrisku sa pohybovali zakrýknuto.  V druhom polčase po „prestávkovom dohovorení“ sme začali lepšie kombinovať a po rohovom kope sme vyrovnali Richardom Sokolom. Zlomový čas v zápase nastal, keď rozhodca nám neodpískal jedenástku, pri ktorej nášho hráča podrazili v šestnástke. Nakoniec psychicky lepšie na tom bol súper, ktorému sa podarilo v posledných 5.min. zápasu,po našich neodkopoch zo šestnástky,  skórovať ešte dva krát.

Zostava: Pekarík, Prešnajder, Bohunický, Mizerík, Koštrna, Jendrišák, Žiak, Sokol, Kopál, Halaksa, Zajko, Krivosudský, Kobelár.  Kapitánom mužstva bol Michal Žiak.

14.kolo: 18.5.2009 15:00   štadión ŠKF Sereď

ŠKF Sereď -  Spartak Trnava  0:9

Obrázok Pred zápasom mal tréner  aj rodičia veľké obavy, nakoľko pre zranenie neprišli niektorí naši spoluhráči a nakoľko bola veľká horúčava na zápas sme museli vybehnúť iba 10. Prvý polčas sme podľa trénera odohrali veľmi dobre takticky, súperovi sme nedovolili viacmenej vystreliť na našu bránu. Tu sme mali aj najväčšiu šancu na skórovanie, keď Michal Žiak išiel samostatným nájazdom na brankára, avšak sa mu nepodarilo skórovať. Polčas sme skončili výsledkom 0:0.  Do druhého polčasu sme mali nastúpiť s dôrazným bránením a pozornou hrou. To sme však vôbec podľa pokynov trénera nesplnili a úplne sme odpadli ako kombinačne, tak aj fyzicky. Hráči Spartaku ovládli úplne celé ihrisko a kombinačne začali dávať jeden gól za druhým. Podľa schopností našich hráčov sa museli striedať traja hráči medzi sebou a ostatní piaty sme museli odohrať celé stretnutie. Vážne sme nevládali! Spartakovci striedali celé rovnocenné päťky naraz a tým nás prevýšili. Keď pozrieme na celkový výsledok 0:9, tak si musíme povedať,  toto sme si zaslúžili?

Zostava: Pekarík, Bohunický, Mizerík, Jendrišák, Žiak, Sokol, Kopál, Zajko, Krivosudský, Kobelár.  Kapitánom mužstva bol Andrej Jendrišák.

15.kolo:  25.5.2009  17:00 štadión Lokomotívy

Lokomotíva Trnava - ŠKF Sereď   4:0

Obrázok Góly sme inkasovali po našich chybách v obrane, kde namiesto toho, aby sme loptu odkopli, tak sme okolo nej poskakovali a šikovnejší súper vždy kopol loptu do brány. V zápase sme síce bojovali, ale málo kombinovali.  Súper bol herne lepší a zaslúžene vyhral. Znovu sa ukázalo, že v zápase si vypracujeme niekoľko 100% šancí avšak góly z nich nedáme, čo asi teraz je náš najväčší problém.

Zostava: Pekarík, Bohunický, Prešnajder, Mizerík, Jendrišák, Žiak, Sokol, Zajko, Krivosudský, Kobelár, Lovecký.  Kapitánom mužstva bol Braňo Mizerík.

16.kolo: 1.6.2009 16:00   štadión ŠKF Sereď

ŠKF Sereď -  FC Hlohovec  4:5

Obrázok Dnešný zápas mal byť iba formalitou, ale znovu sa ukázalo, že tréner miení a hráč mení. Súper prišiel iba s 8 hráčmi, čo naši mali fyzicky aj rýchlostne využiť.  Opak bol pravdou, a po našich chybách v obrane súper vyhrával 0:3. Prvý gól našich vstietil nádhernou strelou do pravého vinkla Marek Bohunický. Do druhého  polčasu sme nastúpili s odhodlaním poraziť súpera. Začiatok vyšiel vynikajúco a po strelách Mareka Bohunického a Andreja Jendrišáka sme vyrovnali na 3:3. Znovu sa ukázala naša nekoncentrovanosť v obrane a súper nám po chvíli vsietil ďalšie dva góly.  Päť minút pred koncom zápasu znížil stav  Maxo Prešnajder. Znovu sa potvrdilo, že striedajúci chalani nemajú ešte takého futbalového filipa, aby vedeli sami rozhodovať alebo kombinačne hrať futbal a to je náš problém prehrávania zápasov.  Takisto, takéto zápasy sú presne šité na brankára, ktorý by mal mužstvo podržať  a nie zo 6 striel na bránu dostane  5 gólov.

Zostava: Pekarík, Bohunický, Prešnajder, Mizerík, Jendrišák, Žiak, Sokol, Zajko, Krivosudský, Kobelár, Mynař, Kopál, Horváth, Meszároš.  Kapitánom mužstva bol Richard Sokol.

17.kolo:  6.6.2009 14:30 štadión  ČFK Nitra

ČFK Nitra -  ŠKF Sereď     3:2

Obrázok Zápas sme prehrali 3:2 a z výsledku, ale hlavne z predvedenej hry som ako tréner veľmi nespokojný. Po zápase môžem povedať, že súper bol zo všetkých mužstiev čo sme hrali určite najslabším. Naši aby súpera prevalcovali sa prispôsobili ich hre. Zápas bol zápasom brankárov ako na jednej strane aj na druhej.  V našej bráne sme striedali dvoch brankárov, ktorí nás nepodržali, nakoľko pri 4 strelách na bránu sme inkasovali 3 góly. Samozrejme veľkú mieru viny majú pri našich inkasovaných prvých 2 gólov obrancovia, ktorí neprerušili hru, ale cupkali s útočníkom!  Za uvedený výkon sa môžeme hanbiť a rozmýšlať nad sebou či má  zmysel trénovať.  Za našich dal gól Richard Sokol a Michal Žiak.  Zostava: Pekarík, Kopál, Bohunický, Prešnajder, Mizerík, Jendrišák, Žiak, Sokol,  Krivosudský, Kobelár,   Kapitánom mužstva bol Maxo Prešnajder

18.kolo: 15.6.2008 15:00 štadion ŠKF Sereď

ŠKF Sereď -  FC Nitra  1:21

Na zápas sme nastupovali s malou dušičkou, nakoľko sme mali problémy so zložením mužstva.  5.hráči zo základu nám chýbali pre rôzne príčiny a preto sme museli si zapožičať dvoch hráčov z Obrázok

mužstva prípravky 2000 a aj tak sme mali do poľa iba 7 hráčov.  Zdatný súper okamžite od začiatku ukázal svoje kvalita a jednoznačne doviedol zápas do víťazného konca. Chlapcom treba poďakovať za bojovnosť, že aj napriek tomu sa nezdali a bojovali až do samého konca.

1. FK Senica  18 15 2 1  47  75:14
 2.  FC Nitra  18  14  1  3  43  83:20
 3.  FC Spartak Trnava  18  14  0  4  43  74:20
 4.  FC Vion Zlaté Moravce  18  11  3  4  33  45:28
 5.  FK Lokomotíva Trnava  18  8  3  7  27  71:28
 6.  MFK Topoľčany  18  7  1  10  22  52:43
 7.  ČFK Nitra  18  6  1  11  19  27:65
 8.  PFK Piešťany  18  2  3  13  9  27:89