Choď na obsah Choď na menu

Kolo  Dátum čas      domáci      hostia                          Výsledok      Polčas

1.    14.8.2010 12:00   Sereď         Šamorín                        3 : 0        1 : 0

2.    22.8.2010 12:00   D.Streda B   Sereď                          3 : 0         2 : 0

3.    28.8.2010 12:00   Sereď            Kúty                             2 : 4         2 : 2

4.       1.9.2010 12:00   Slávia Trnava Sereď                       0 : 5         0 : 3

6.     11.9.2010 12:00   Sereď             Skalica                      2 : 1         2 : 1

7.     18.9.2010 12:00    Šoporňa         Sereď                       0 : 3        0 : 1

8.     25.9.2010 12:00    Sereď             Nové Mesto N/V      4 : 2        1 : 2

9.     2.10.2010 12:00     Galanta           Sereď                      5 : 0        2 : 0

10.  10.10.2010 12:00   Sereď              V. Kostoľany           5 : 1        2 : 0

11.  16.10.2010 12:00    Brezová p/Br. Sereď                      3 : 0        2 : 0

12.   24.10.2010 12:00   Sereď              J.Bohunice             1 : 2        0 : 0

13.   30.10.2010 12:00    Holíč              Sereď                       0 : 6        0 : 2

Jarná časť:

14.   26.03.2011  15:00   Šamorín      Sereď                         6 : 2        2 : 1

15.       2.4.2011  12:00   Sereď - Dun.Streda B                    4 : 1        3 : 1

16.       9.4.2011  15:30    Kúty       Sereď                           1 : 0        0 : 0

17.     16.4.2011  12:00    Sereď   Slávia Trnava                    11 : 0      6 : 0

18.     30.4.2011   12:00    Skalica   Sereď                            3 : 1        1 : 1

19.       8.5.2011   12:00    Sereď   Šoporňa                         7 : 0        1 : 0

20.      15.5.2011  12:00    Nové Mesto n/V   Sereď              0 : 0        0 : 0

21.      21.5.2011  12:00   Sereď   Galanta                            1 : 1        1 : 0

22.      28.5.2011   15:00   V.Kostoľany   Sereď                    3 : 2       2 : 0

23.     4.6.2011   12:00    Sereď - Brezová p/Br                    2 : 2      1 : 1

24.       8.6.2011     17:00    Sereď - Holíč                              4 : 0      2 : 0

25.     11.6.2011     12:00    J.Bohunice - Sereď                      3 : 2      1 : 1

1.kolo: Sereď - Šamorín   -  3 : 0

Prvé majstrovské stretnutie sme zvládli veľmi dobre.Počas celého zápasu sme mali hernú prevahu.Chlapci začali veľmi aktívne smerom dopredu, ukázali pekné kombinácie a vytvorili si dosť gólových príležitostí.Škoda ich nevyužitia, inak sme mohli vyhrať aj s väčším rozdielom.Práve tieto gólové nevyužitia a nekvalitné finálne prihrávky boli našou slabinou.V obrannej fáze sme nespravili veľké chyby a oporou boli obaja brankári.Strelecky sa presadil dva krát Richard,po presných prihrávkach od Michala a Braňa.Tretí gól pridal Andrej na konci zápasu prihrávkou od Adama.Dúfajme, že si chlapci zapamätajú, aké je dôležité si prihrávať a hrať kolektívne.Za pekný výkon im patrí pochvala.

Góly ŠKF :  Richard Sokol 2x,Andrej Jendrišák 1x

2.kolo:  Dunajská Streda - Sereď  -  3 : 0

V tomto zápase bol súper dobre technicky pripravený, mal viac z hry, ale nebol nezdolateľný. Výsledok zápasu nezodpovedá úplne priebehu hry. Všetky góly sme dostali po obranných chybách hráčov a brankára. Vytvorili sme si veľa gólových príležitostí, no žiaľ ich premieňanie je našou veľkou slabinou. Taktiež niektorí hráči namiesto prihrávky sa zbytočne vybíjali v osobných súbojoch, chybovali pri finálnej prihrávke a ani bojovnosť nebola u niektorých namieste. Naša predvedená hra zaostala za očakávaním.

3.kolo:  Sereď - Kúty  - 2 : 4

V stretnutí sme sa síce ujali vedenia z pokutového kopu,no súper vyrovnal tiež z toho istého miesta a neskôr pridal aj vedúci gól.Do polčasu sme stihli ešte vyrovnať,ale to bolo z našej strany všetko.Útočné akcie boli vedené väčšinou stredom,ktorý bol stále zhustený krajnými hráčmi a tam cesta k úspechu neviedla.Nevyužívali sme krídelné priestory,prihrávky neboli presné,nedostupovali sme včas k protihráčom,chýbal pohyb bez lopty.Súper nám dal góly po chybách obrany,ktorej veľmi slabo vypomáhala stredová formácia.Stále prevláda slabina v premieňaní gólových šancí,v nepochopení niektorých hráčov,hlavne starších,že futbal je kolektívna hra a zápas si dokonca dovolia takpovediac odchodiť. Dnešný výkon celého mužstva bol veľmi slabý.

Góly ŠKF :  Matúš Kuchta 1x, Lukáš Koštrna 1x

4.kolo: Slávia Trnava - Sereď  -  0 : 5

Po určitej zmene v zostave sme podali v dnešnom zápase lepší výkon ako minulý týždeň.V priebehu celého stretnutia sme mali hernú prevahu,podržali nás obaja brankári.Hlavne v prvom polčase (fúkal silný protivietor) chlapci predviedli niekoľko presných prihrávok,po ktorých padli góly.Vidina viacerých hráčov v druhom polčase streliť gól,viedla k veľkej nepresnosti v prihrávaní čiže chýbal cit slabšej prihrávky,keďže sme hrali dole vetrom,prehustenému stredu,individuálnemu presadeniu sa,nepremenení veľa šancí.Napriek výhre s predvedenou hrou nemôžeme byť úplne spokojný.

Góly ŠKF :  Noro Jankto 2x,Denis Bosý 1x,Matúš Kuchta 1x,Braňo Mizerík 1x

voľno

5.kolo: Sereď - Skalica  -  2 : 1

V dnešnom zápase chlapci ukázali,že vedia zahrať aj proti kvalitnému súperovi.Od začiatku hrali s plným nasadením,predviedli niekoľko pekných útočných akcií,vzájomne spolupracovali a hlavne tvorili jeden tím.Našou aktívnou hrou sme sa ujali vedenia po rohovom kope,keď odrazenú loptu pohotovo strelil do siete Michal.Neskôr po peknej kombinácii z ľavej strany,prízemným centrom Mareka B. sme zvýšili náskok Braňovým M. gólom.V ďalšom priebehu stretnutia súper zvýšil aktivitu,pritlačil nás viac do obrany a naším nedôsledným bránením zákonite znížil stav vedenia.V druhom polčase si obe mužstvá vytvorili niekoľko gólových príležitostí,no výsledok sa už nezmenil.Zápas mal svoju kvalitu,nechýbalo vzrušenie na oboch stranách,futbalové šťastie sa konečne priklonilo aj k nám.Chlapci si za bojovný kolektívny výkon a predvedenú hru zaslúžia pochvalu.

Góly ŠKF: Michal 1x,Braňo M.1x

6.kolo: Šoporňa - Sereď - 0 : 3

Počas celého zápasu sme boli lepším mužstvom.Domácich sme útočnou hrou dostávali často pod tlak,no proti prehustenej obrane sa chlapci dlho nedokázali presadiť.Veľa gólových príležitostí zostalo nepremenených,veľké šance mali napr. Matúš,Andrej,Maxo,Rišo.Veľké problémy nám robil urastený súperov brankár,ktorý svoje mužstvo podržal vyrazením viacerých striel.Ujali sme sa vedenia až pred koncom polčasu,keď v skrumáži pred brankárom dotlačil loptu do siete Matúš.Hneď na začiatku druhého polčasu nám vyšla útočná akcia,pred brankárom sa dobre zorientoval Michal a odrazenú loptu poslal do siete.Domáci mali pár šancí,ale tu bol na mieste náš brankár.Ako má vyzerať protiútok s gólovým zakončením predviedli v závere Michal s Denisom.Po niekoľkých prihrávkach medzi sebou sa dostali pred brankára,Michal vysunul finálnou prihrávkou Denisa a ten skóroval.Poučenie zo zápasu-hrať viac po stranách,používať pomocnú prihrávku,väčšia efektivita v premieňaní šancí.Chlapci si zaslúžia pochvalu hlavne za snaživý výkon až do konca zápasu.

Góly ŠKF: Matúš1x,Michal 1x,Denis 1x

7.kolo:  Sereď - Nové Mesto n/Váhom   -  4 : 2

Od úvodu zápasu sme sa rozbiehali pomalšie,vytvorili si pár príležitostí,ktoré ostali nepremenené.Napriek tomu sme sa ujali vedenia,keď Maxov prienik a prihrávku zakončil Juraj.Kto si myslel,že začnú z našej strany padať góly,mýlil sa.Hostia nastúpili oslabení o jedného hráča,no na ich hre to nebolo vidieť.V týchto chvíľach chlapci sa málo pohybovali,nepresne si prihrávali a predvádzali slabý futbal.Zákonite prišiel trest.Naše nedôsledné bránenie súper potrestal dvoma gólmi,keď sa individuálne presadil technický vybavený hráč č.11 a ukončil prvý polčas vedením hostí.Do druhého polčasu sme nastúpili v pozmenenej zostave a snahou otočiť nepriaznivý stav.Chlapci sa snažili hrať útočne,súpera sme dostávali pod tlak,z čoho vyplynulo aj neskoršie vyrovnanie Rišovým gólom.V tejto fáze hry sme už lepšie bránili,vytvorili si niekoľko šancí a aspoň dve z nich premenili.Do vedenia nás dostalo Maxove obhodenie brankára a výsledok upravil Braňo M. peknou strelou z diaľky.Keby niektorý hráči radšej prihrávali a nehrali viac na seba,naše víťazstvo mohlo byť väčšie.Chlapcom všetká česť,že otočili výsledok,ktorý teší,ale herne sa máme ešte dosť učiť, zlepšovať a žiadneho súpera nepodceňovať.

Góly ŠKF : Juraj 1x,Rišo 1x, Maxo 1x,Braňo M. 1x

8.kolo:  Galanta - Sereď   -  5 : 0

Dnes sme hrali proti kvalitnému fyzicky zdatnému súperovi (8 hráčov roč.98), ktorý svojou predvedenou hrou,kombináciami,pohybom,dokázal prečo je na čele súťaže.My sme nastúpili čiastočne oslabení o niektorých hráčov (hlavne roč.98) a v určitých fázach hry nám dosť chýbali.V prvom polčase sme si nevytvorili takmer žiadnu šancu, nedôsledným bránením a neskorým dostupovaním k hráčom nás domáci potrestali strelením dvoch gólov v priebehu dvoch minút.Hneď na začiatku druhého polčasu po chybe obrany aj brankára sme inkasovali tretí gól a predstava o dobrom výsledku sa rozplynula.V ďalšom priebehu sme sa dostali pár krát pred domácu bránu vrátane rohových kopov,ale chybnými prihrávkami sme sa pripravili o strelenie aspoň čestného gólu.Domáci boli lepším mužstvom,čo potvrdili strelením ďalších dvoch gólov.Úroveň zápasu bohužiaľ čiastočne narušil výkon rozhodcu,ktorý mohol niektoré zákroky posudzovať objektívnejšie,pretože domáci svojou hrou dokázali,že jeho pomoc im nebola potrebná.

9.kolo: Sereď - V.Kostoľany  -  5 : 1

V tomto stretnutí sme od úvodných minút boli aktívnejší,mali viac hry a chlapci sa ukázali v lepšom svetle ako minulý týždeň v Galante.Vytvorili sme si veľa gólových príležitostí,ktoré ostali žiaľ nepremenené.Ako to už býva,čím viac chceš,tým sa ti nedarí.Našou snahou bolo rýchlo rozhodnúť a práve tu chýbal hráčom väčší dôraz,kľud,cit v zakončenie,čo sa prejavilo aj v nepremenení pokutového kopu Matúšom.Našťastie chlapci nepoľavili v útočení,pokračovali tlakom,ktorý viedol k streleniu úvodného gólu Maxom.Ukázali,že vedia aj zakombinovať,prihrať si na jeden-dva dotyky a prekonať súpera.Takáto pekná akcia bola prevedená Matúšom,Marekom a zakončená Denisovým gólom.Po prestávke sa obraz hry nezmenil,našu aktivitu potvrdil tretím gólom Michal.Neskôr sa ešte po druhý krát presadil Denis a naše zaslúžené víťazstvo zakončil Marek.Za predvedenú hru a výkon patrí chlapcom pochvala.

Góly ŠKF : Denis 2x,Maxo 1x,Michal 1x,Marek B. 1x

10.kolo: Brezová p/Bradlom - Sereď  -  3 : 0

V dnešnom zápase domáci mali hernú prevahu,lepšie kombinovali,presnejšie si prihrávali.Chlapci sa snažili bojovnosťou,hlavne v druhom polčase,útočnú hru súpera eliminovať,no i napriek tejto snahe sa im trom gólom nepodarilo zabrániť.Úvodný gól vsietil neobsadený hráč vysokou strelou spoza 16-ky,na ktorú náš brankár nedočiahol.Pri druhom góle sme faulovali domáceho hráča,ktorý následne spoza 16-ky z priameho kopu obstrelil múr a strela vysoká asi zarovno pásu skončila na prekvapenie v našej sieti (ani hráči ju nezblokovali).Po zmene strán sa na určitý čas hra vyrovnala,vytvorili sme si niekoľko príležitostí (rohové kopy,Matúš namiesto strely prihrával...),no bez efektu.Domáci v závere zápasu zahrávali pred 16-kou priamy kop,ktorý ponad múr a podbehnutím nášho brankára premenil hráč druhého gólu.Súper bol lepší,no k víťazstvu sme mu pomohli našimi chybami v obrane,brankári nemali svoj deň,prechod z obrany do útoku bol poznačený veľkými nepresnosťami v prihrávaní.Napriek prehre mužstvu patrí pochvala za bojovnosť a veľkú snahu väčšiny hráčov.

11.kolo: Sereď - Jaslovské Bohunice - 1 : 2

Po nevydarenom minulom zápase sme nastúpili podať lepší výkon. Chlapci od začiatku hrali s plným nasadením, vytvorili si územnú prevahu s niekoľkými gólovými šancami, ktoré žiaľ nepremenili. Hra sa neskôr vyrovnala a našimi nepresnými prihrávkami sme súperovi umožňovali dostať sa do brejkov, ktoré neboli zakončené gólmi. V druhom polčase v snahe dať vedúci gól, sme miestami v obrannej fáze pôsobili nekoncentrovane. Problém nám robilo preberanie hráčov, súper využil dve veľké chyby v obrane, ktorej nestihli pomôcť stredoví hráči. Nevedeli sme ustrážiť útočníkov hostí, ktorí nás za to trestali dvomi gólmi. Na prvý gól sme ešte dokázali odpovedať Rišom, ale na druhý už nie. Napriek uvedeným skutočnostiam chlapci si nezaslúžili prehrať, remíza by bola spravodlivejšia.

Góly ŠKF : Rišo

12.kolo: Holič - Sereď - 0 : 6

Obrázok Za chladného počasia a silného vetra na posledný majstrovský zápas jesene prišlo na prekvapenie dosť veľa hráčov (19),čo svedčí o tom,že chlapci majú o futbal záujem a to je potešiteľné.Všetci si zahrali (okrem zraneného brankára Matúša),podali dobrý kolektívny výkon a zaznamenali najvyššie víťazstvo v majstráku.V stretnutí sme mali od začiatku hernú prevahu,chlapci predviedli prechody z obrany do útoku aj kombinačnou hrou,ktorú predvedú dúfajme v budúcnosti i proti kvalitnejšiemu súperovi.Škoda nevyužitých šancí,väčšieho dôrazu pred bránkou,voliť radšej prihrávku ako sa zbytočne individuálne vybíjať  v súbojoch,mohla byť naša výhra výraznejšia.Poďakovanie patrí všetkým zúčastneným hráčom,ako aj skvelej podpore rodičov.

Góly ŠKF : Marek B., Andrej, Rišo, Denis, Matúš, David

13. kolo: Šamorín - Sereď - 6 : 2

Prvý majstrovský zápas jarnej časti sme začali prehrou, s najviac inkasovanými gólmi. Domáci nastúpili s niekoľkými fyzicky vyspelými hráčmi roč. 98 (11 hráčov), nám chýbal maród Matúš, ktorého stopérske schopnosti neboli rovnocenne zastúpené, neskôr sa zranil ešte v prvom polčase Maxo a to boli výrazné oslabenia, ktoré sa ukázali v náš neprospech. Súper mal od začiatku územnú prevahu, nepremenil niekoľko šancí. V ďalšom priebehu sme miestami vyrovnali hru a dokonca ujali sa vedenia Andrejovým gólom, ktorý vyrazenú loptu brankárom vrátil späť do siete. Po strelenom góle, ale domáci viac ožili a dvoma presnými zásahmi otočili priebeh zápasu. V druhom polčase sme dostali hneď v úvode tretí gól a predstava o dobrom výsledku sa rozplynula. Niektorí naši hráči hrali zakríknuto, kazili rozohrávky, prehrávali osobné súboje. Fyzická zdatnosť súpera sa prejavila strelením ešte ďalších gólov do našej siete. Za nás znížil brejkovým gólom Marek, ktorému presne prihral Andrej. Napriek tejto prehre, verím, že chlapci budú v ďalších zápasoch podávať lepšie výkony, viac zabojujú o výsledok a budú ďalej výkonnostne napredovať.

Góly ŠKF : Andrej J., Marek B.

14.kolo:  Sereď - Dun.Streda B - 4 : 1

V dnešnom zápase zahrali chalani úplne inak ako v 1.majstráku. V súbojoch bolo vidieť nasadenie a  bojovnosť. Zmenou na stopérovi a už možný štart Maxa ukázal ako je potrebný hráč v strede poľa, ktorý vie rozohrávať a zakladať útočnú hru. Po prvom polčase sme viedli 3:1, kedy góly za nás dali David, Kiko a Maxo. Gól sme inkasovali po priamom kope, keď súperov hráč prestrelil všetkých našich hráčov a zavesil gól. V druhom polčase sa o konečný výsledok postaral po rohovom kope hlavičkou Andrej. Ešte lepší výsledok mohli zaznamenať chalani, keby premenili neskutočne veľa šancí, ktoré mali v prvom aj v druhom polčase. Chalani blahoželám.

Góly ŠFK : David K., Kiko, Maxo, Andrej J.

15.kolo:  Kúty - Sereď - 1 : 0

V nepríjemnom veternom počasí sme opäť nastúpili v nekompletnej zostave. Silný vietor poznačil celý priebeh zápasu, počas ktorého sa menej kombinovalo, viacej bojovalo o každú loptu. V prvom polčase sme hrali po vetre, no túto výhodu sme nevyužili na strelenie gólu. Chýbala nám častejšia streľba, problémy nám robilo hlavne spracovanie vysokých lôpt, nepremenenie pár gólových príležitostí. V druhom polčase si domáci vytvorili dolu vetrom územnú prevahu a z niekoľkých šancí premenili aspoň jednu a tá rozhodla o ich víťazstve. Ku gólu pomohla aj naša obrana nedôrazným bránením, nezablokovaním strely, ktorú náš brankár ešte vyrazil, ale dorážke už nezabránil. Vo vyrovnanom zápase chlapcov treba pochváliť za bojovný výkon, po ktorom si zaslúžili aspoň remízu.

16.kolo:  Sereď - Slávia Trnava - 11:0

Od začiatku zápasu sme boli jednoznačne lepším mužstvom. Chlapci hrali v pohode, produkovali útočný futbal, vytvorili si veľa gólových príležitostí. Naša herná prevaha sa prejavila hneď v úvode, keď už v 1. minúte sme viedli gólom Maxa. Postupne sa presadili gólmi aj ďalší hráči. Súper sa nedostal do vyloženej šance, obrana bola stále pod tlakom a ak by chlapci premenili neskutočné gólovky, skóre mohlo byť ešte vyššie. Mužstvu patrí pochvala za dobrý výkon, po ktorom zaznamenalo zatiaľ najvyššie víťazstvo v súťaži. Radosť z víťazstva, nás ale zaskočila zlá správa a to ohľadom nešťastného Rišovho zranenia. Pri jednom zo súbojov o loptu pri kontakte so súperom nasledoval pád, pri ktorom si zlomil ľavú ruku v predzápästí. Rišovi všetci prajeme úspešné uzdravenie, aby sa čo najskôr vrátil medzi nás.

Góly ŠKF : Maxo 4x,Marek B.3x,Rišo 2x,Michal 1x,Kiko 1x

17.kolo: Skalica - Sereď - 3:1

Od začiatku zápasu sme začali veľmi aktívne a už v 2 minúte sme išli do vedenia Kikovým gólom, ktorému prihrával Denis. V tejto fáze hry sme si vytvorili niekoľko dobrých príležitostí na zvýšenie vedenia (Maxo, Lukáš), ale bez efektívnej koncovky. Žiaľ po týchto našich nevyužitých šanciach, pri našom nedôslednom obsadzovaní, dostávali sa domáci častejšie pred našu bránu. Po chybe nášho obrancu, ktorý protihráča skôr doprevádzal ako bránil a nesústredení brankára, sme dostali nečakaný vyrovnávajúci gól. V druhom polčase sme mali opäť niekoľko šancí na skórovanie (Juraj, Marek), ale s neúspešným zakončením. Skaličania nakoniec víťazstvo dosiahli dvomi gólmi z rohového a priameho kopu. Pri týchto góloch viacerí hráči spolu s brankárom nedokázali "len" odkopnúť loptu do bezpečia. Inak chlapci odohrali vyrovnaný zápas a nebyť spomenutých chýb, mohli pomýšľať aspoň na remízu.

Góly ŠKF : Kiko

18.kolo: Sereď - Šoporňa - 7:0

Dnes sme nastupovali proti papierovo slabšiemu súperovi, čo sa v zápase aj ukázalo. Naši začali hrať útočný futbal, ale dosť dlho sa nám nedarilo streliť gól. Súper mal v bráne robusného brankára, ktorý vykrýval všetky strely a ostatné končili mimo bránu. Až v 10 min. sa podarilo gólom Lukáša otvoriť skóre. V 16 min. musel rozhodca prerušiť zápas pre veľký dázď a pokračovať sa začalo až po 20-tych minutách. Polčas nakoniec skončil 1:0 pre nás. Druhý polčas sme začali hrať opäť útočne, ale stále medzi hráčmi viazla kombinácia. Napriek tomu aký bol súper, málo sme využívali kombináciu medzi hráčmi. Veľa krát zbytočne chalani sebčili a za každú cenu si chceli dať gól. V druhom polčase sme nevyužili neskutočné čisté šance, ale napriek tomu sme vsietili ešte 6 gólov a zápas vyhrali 7:0.

Góly ŠKF : Maxo 3x, Matúš 2x, Lukáš 1x, Michal 1x

19.kolo: Nové Mesto n/V - Sereď - 0:0

Zápas v Novom Meste n/V kvôli neustálemu dažďu sme odohrali na umelej tráve. Väčšinou sa hralo na súperovej polovici,no žiaľ túto prevahu sme nevyužili na strelenie aspoň jedného gólu. Z vypracovaných gólových príležitostí sme nedokázali nič vyťažiť. Nevyužívali sme zbiehajúcich krajných hráčov,ktorým chýbali finálne prihrávky,pri štandartných situáciách bol slabý dôraz pred brankárom,pri zakončovaní chýbal väčší pokoj,prevládala nepresná strelba. V obrannej fáze hráči aj brankári nespravili veľkú chybu,za čo im patrí pochvala. Po bez gólovej remíze sme si konečne pripísali prvý bod a prvý krát sme neinkasovali gól na súperovom ihrisku.

20.kolo : Sereď - Galanta  -  1:1

Zápas proti lídrovi súťaže sme začali nebojácne a už v úvode sme mali šancu na skórovanie. V ďalšom priebehu obidve družstvá si vypracovali sľubné gólové príležitosti, no bez úspešného zakončenia. Chlapci pozorne bránili, zodpovedne dostupovali k protihráčom, predviedli niekoľko pekných kombinačných akcií. Naša útočná aktivita bola odmenená vedúcim gólom, keď po prihrávkach od Mareka cez Davida zakončoval Kiko tesne pred koncom prvého polčasu. Po prestávke sa hral opäť dobrý futbal, hra sa prelínala od strany po stranu. Hostia pridali na dôraze, vytvorili si niekoľko šancí, z ktorých im vyšla jedna presná strela na vyrovnanie. Skóre sa už nemenilo a tak kvalitné stretnutie skončilo spravodlivou remízou. Chlapci podali výborný kolektívny výkon, za čo im patrí pochvala.

Gól ŠKF : Kiko

21.kolo : V.Kostoľany - Sereď - 3:2

V dnešnom zápase sme nastúpili proti súperovi, ktorý hral úplne iným štýlom ako Galanta. Na mokrom teréne vyslovene nakopávali vysoké lopty do šestnástky na zdatne urasteného útočníka, ktorý sa cez našu nedôraznú obranu trikrát presadil a rozhodol o víťazstve domácich. My sme sa nedokázali s touto hrou vysporiadať, našimi chybnými prihrávkami, hrúbkami v obrane, nepremenením niekoľkých šancí pomohli súperovi k jeho výhre. Počas zápasu boli chlapci síce technickejší, ale domáci ich prevýšili bojovnosťou a v koncovke efektívnosťou.

Góly ŠKF : Andrej,Matúš

22.kolo:    Sereď - Brezová p/Bradlom - 2:2

Za posledné 4 zápasy sme zvládli iba jediný s Galantou. V dnešnom zápase sme nevedeli na "odovzdaného" súpera nič vymyslieť! Možno povedať, že nás porazil jeden hráč súpera, ktorý hral stopéra a naši záložníci a útočníci sa nevedeli cez neho presadiť. Herná prevaha bola síce na našej strane, ale to bolo asi všetko.Naši hráči napriek tomu, že sú technickí hráči, vedia hrať futbal, stále im chýba väčšie nasadenie, stále viazne väčšia spolupráca pri kombinovaní a v neposlednom rade zakončovanie. Zápas sme prehrávali 1:0, keď chybu v obrane urobil Adam, cez ktorého sa presadil hráč súpera, nacentroval a v obrane už gólu nezabránil Matúš a ani brankár Marek. Po chvíli sa nám gólom Mareka podarilo skórovať a v druhom polčase sme išli gólom Jakuba aj do vedenia 2:1. Druhý gól sme nakoniec dostali po fatálnej chybe brankára Adama, ktorý pustil do brány strelu z 30m z priameho kopu.

Góly ŠKF : Marek B.,Jakub

23.kolo:   Sereď - Holíč - 4:0

Po štyroch nevyhratých zápasoch sme do dnešného stretnutia nasupovali s veľkým odhodlaním konečne vyhrať. Začali sme veľmi aktívne útočne a už v 1. minúte sa ujali vedenia Matúšovou strelou spoza šestnástky. V tejto chvíli sa zdalo, že súper odíde s nádielkou, no opak bol pravdou. Hostia začali brániť s viacerými hráčmi, v bráne niekedy "čaroval" urastený brankár. Chlapci predviedli niekoľko pekných kombinácií, vytvorili si nespočetne veľa gólových príležitostí (Michal, Maxo, David, Andrej, Marek, Denis), ktoré po premenení mohli zmeniť výsledok kľudne na dvojciferný. Našťastie 3 Matúšove strely a jedna Jurajova skončili v sieti. Chlapcov treba pochváliť za snaživý výkon, počas celého zápasu boli pohyblivejší, futbalovejší a mali hru pod kontrolou.

Góly ŠKF : Matúš 3x, Juraj

24.kolo:   J.Bohunice - Sereď - 3:2

V odvetnom zápase vlastne v poslednom v tomto ročníku sme boli blízko vrátiť domácim prehru. Začali sme lepšie, mali viac z hry, nepremenili niekoľko šancí, čo sa nám nakoniec vypomstilo. Súper postupne hru vyrovnal a po jednej útočnej akcii z pravej strany sa dokonca ujal vedenia. Tento stav nás, ale nezlomil, chlapci bojovali ďalej, čo prinieslo neskôr aj vyrovnanie, keď sa ujala Marekova prízemná strela z ľavej strany. Po prestávke naša aktívna hra pokračovala, predvedená kombinácia bola zakončená Maxovým gólom. Naše vedenie sme bohužiaľ neudržali, pretože obrana  (chýbal nám v týchto momentoch Matúš) sa dopustila nepochopiteľných chýb a dovolila dvakrát skórovať domácemu kapitánovi, ktorý rozhodol o víťazstve Jaslovských Bohuníc. Chlapci boli lepší, čo uznal aj súper, za predvedený výkon si zaslúžili aspoň remízu.

Góly ŠKF : Marek B., Maxo